Hizmetlerimiz

KURUMSAL BT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Maxveri Sahip olduğu uzman Destek Kadrosu ile BT Sistemleriniz için ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşabilecek destek hizmetlerini en uygun maliyetler ile en kısa sürede çözüm sunmayı hedeflemektedir. 

BULUT BİLİŞİM HİZMETLERİ

Bulut çözümleri, her zaman her yerde istedikleri verilere ulaşmak isteyenler için en ideal çözüm. Bulut bilişim hizmetlerimizle işletme yapınıza en uygun sistemi tasarlıyoruz.

VERİ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

Günümüzde sayısal verilerin korunması ve saklanması en az şirket demirbaşlarının korunması kadar önemlidir.Kurumlarda önceden planlanması ve yönetilmesi gereken bir sistemler bütünüdür. 

YEDEKLEME HİZMETLERİ

Cloud sunucuları için tasarlanan Radore Yedekleme Servisleri, Deduplication ve Compression teknolojileri ile verilerinizi %90’a kadar sıkıştırarak yüksek verim ile düşük maliyet avantajını birlikte sunar. 20 Gbit/s hıza ulaşan yedekleme network’leri ile yedekleme süresi oldukça kısalır.

WEB HOSTİNG HİZMETLERİ

Cloudlinux, SSD Diskler ve Litespeed ile siteleriniz ışık hızında çalışır. 7/24 müşteri desteğimiz, sizi asla yarı yolda bırakmaz.

KURUMSAL E-MAİL HİZMETİ

Kurumsal e-mail hizmeti, işiniz için en uygun araçları sunan profesyonel bir cloud servistir.

E-mail, takvim ve kişiler bir arada sunulur, tüm cihazlarınızda eşitlenir.

KURUMSAL WEB SİTESİ HİZMETLERİ

Tasarım ve yazılım taleplerinize en uygun çözümleri sunuyoruz. Web tasarım fiyatları araştırması yapıyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin! Üretmiş olduğumuz web tasarım örnekleri ve geçmişimiz hakkında detaylı bilgileri sizinle paylaşmakan mutluluk duyarız.

E TİCARET SİTESİ HİZMETLERİ

Konsept tasarım hizmeti sayesinde görünüşü ile eticarette fark yaratmak isteyen siteler hazırlıyoruz. Konsept Özel Tasarım: İnternet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda mobil uyumlu (responsive) olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır. İhtiyacınız olduğu takdirde alternatif logo tasarım desteği verilir.